אופניים חשמליות מומלצות

על ידי / יום ראשון, 24 פברואר 2019 / פורסם בקטגורית מידע שימושי

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אופניים חשמליים? בראש ובראשונה שהם יציבים, בטוחים ועומדים בתו התקן הנדרש בארץ. לאחר מכן ניתן להתייחס לטעם האישי, לאופי הרכיבה ולהתאמה למבנה הגוף של הרוכב. בין מגוון דגמי QB תוכלו למצוא זוגות אופניים מתקפלים, מהירים, יעילים וספורטיביים, לרבות אופניים בעלי שלדה נמוכה ואופניים קלי משקל.

אופניים חשמליים קלים – QB Packet

אופניים קלים במיוחד – רק 11 ק"ג ללא סוללה ו-13 ק"ג עם סוללה. בעלי פטנט עולמי רשום שמאפשר קיפול קל ונוח מהרגיל. הסוללה ממוקמת בתוך גוף השלדה ובכך מוגנת מפני גניבות. משקלם הקל של האופניים והיכולת לקפל אותם למימדים קטנים מאפשרים לשאת אותם ולאחסן אותם בקלות ובנוחות.

אופניים חשמליים QB – מפרט בסיסי

אופניים מתקפלים בעלי גלגלי 20 אינץ' ומנוע מתקדם ואיכותי. מגיעים עם סוללת ליתיום שמחזיקה בין 400 ל-500 מחזורי טעינה. בעלי 6 הילוכים מכאניים, שלושה מצבי כח ותאורת לד חזקה מקדימה ומאחורה. בעלי בולמי זעזועים קדמיים תוצרת חברת ZOOM ובלמי רפידה מקדימה ומאחורה. משתלמים מאוד וטובים לרכיבות רבות וממושכות. מגיעים בכל הצבעים!

אופניים חשמליות מתקפלות – QB Foldable

דגם פופולארי ונפוץ בכל רחבי הארץ בעל 7 הילוכים מכאניים. אופניים מתקפלים מאפשרים אחסון נוח ברכב וברכבת ונשיאה קלה ונוחה, כולל במדרגות. אופנים הללו מגיעות גם בתצורת שלדה נמוכה לנשים. בעלי חלקים איכותיים, שלדת אלומיניום, בולמי זעזועים קדמיים ומערכת בלמים מלאה של החברה המובילה בתחום – TEKTRO. בעלי חישוקי גלגלים כפולים וצמיגים עמידים במיוחד של חברת KENDA המיועדים לרכיבה במגוון תנאי שטח.

אופניים חשמליים – QB City

היתרונות העיקריים של האופניים הללו הם הנוחות הגבוהה שהם מעניקים והאפשרות להגיע למהירות של 35 קמ"ש באמצעות תוספת של דיווש רגלי, בנוסף לפעולת המנוע החשמלי, שמוגבל על פי חוק ל-25 קמ"ש בלבד. הם בעלי מנוע 250W Brushless ללא מברשות או פחמים ושאינו דורש תחזוקה. מגיעים עם סוללת LifePo4 שמחזיקה זמן רב. גרסא נוספת של אופניים הלו היא גרסתQB City Sport – אופניים ספורטיביים בעלי מומנט גבוה בזכות מנוע חזק וגלגלי 26 אינץ'.

כתיבת תגובה

TOP