חנות אופניים חשמליות - היבואן ומרכז שירות ותצוגה רשמי - QB

חנות היבואן הרשמי - אבן גבירול 81, טלפון: 03-5014740
בואו לנסיעת מבחן! כל דגמי האופניים והמוצרים הנלווים המופיעים בחנות המקוונת שלנו מוצעים למכירה בחנות היבואן ברחוב אבן-גבירול בתל-אביב.במרכז השירות והתצוגה מעבדה מקצועית לתיקון כל חלקי האופניים, העובדים המיומנים שלנו ערוכים לקראתכם.
בעלי אופני QB - לא לשכוח להגיע מדי תקופה לטיפול תחזוקה עבור האופניים שלכם, בחינם כמובן. במרכז השירות שלנו רוכבי QB זוכים לשירות ברמה הגבוהה ביותר, בנוסף להנחות על כל מוצרים נלווים.
שעות הפתיחה- 
א'-ה': 10:00-18:30
יום ו': 10:00-14:00אם אתם בדרך לרכוש את הזוג הבא של אופניים החשמליות שלכם - אל תתפשרו על איכותן! חשוב שתבחרו בחנות אופניים המציעה אופניים חשמליות בטוחות ויעילות, המיוצרות על פי תוי התקן הנדרשים והחוקים הקפדניים בארץ - והנמכרים בהתאמה אישית ובדיוק על פי הצרכים שלכם.אופניים חשמליות איכותיות, מקצועיות, יעילות ומפנקות, הן כאלה שיהיה נעים ובטוח להשתמש בהן - גם בזמני הנסיעה, וגם באחסון או בין השימושים.בחנות QB תמצאו צוות מקצועי שיעזור לכם לבחור את האופניים החשמליות המושלמות עבורכם - נוחות, מהירות, אמינות, בטיחותיות, ומאובזרות. נשמח להציע לכם שירות, מחירים אטרקטיביים, ומבחר עצום של אופניים חשמליות לבחירה!

לפי איזור - כל החנויות המורשות למכירת דגמי QB

Sort By: Direction:
- כל אחת מהחנויות נדרשת לשירות ברמה הגבוה ביותר. נתקלתם בשירות לא מספק? צרו קשר בעזרת הקישור בראשית העמוד! -
TOP