כך תעשו סקר שוק לפני רכישת אופניים חשמליות

על ידי / יום רביעי, 30 מאי 2018 / פורסם בקטגורית מידע שימושי

הפופולאריות של אופניים חשמליות נמצאת בעליה מתמדת. אין שום פלא בכך, מדובר בכלי רכב יעיל מאין כמותו לנסיעות בטווח של כמה עשרות קילומטרים, במזג אוויר שאינו סוער מדי ולרוכב עם מטען מוגבל (שיכול להיות גם נוסע). ישנם שלל דגמים, ביניהם אופניים חשמליות מתקפלות, בשלל עיצובים, בעלי נתונים טכניים שונים ועוד. בבואכם לרכוש אופניים חשמליות מתקפלות או רגילות חשוב מאוד לבחור נכון. ריכזנו עבורכם טיפים לביצוע סקר שוק יעיל בין חנויות אופניים חשמליות כך שתדעו לזהות את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

ערכו רשימת תכונות שתרצו שתהיינה לזוג האופניים החשמליות החדש שלכם

לפני שאתם מתחילים לבדוק את ההיצע בחנויות אופניים חשמליות, בין אם באופן מקוון, בטלפון או תוך הגעה פיזית אל החנות, חשוב שתדעו אילו תכונות אתם רוצים למצוא בזוג שתבחרו. יש לתת את הדעת לנושאים כגון עמידה בתקנים ודרישות החוק, טווח נסיעה (כמה קילומטרים אפשר לרכב בין טעינה לטעינה), כוח המנוע, מה המשקל המקסימאלי שאפשר להעמיס על האופניים, אחריות (במיוחד על הסוללה), מוניטין היצרן, האם נחוצים לכם אופניים חשמליות מתקפלות, סוג הסוללה ואורך החיים שלה (כמה פעמים אפשר לטעון אותה), מה התקציב העומד לרשותכם ועוד.

אספו מידע באופן מקוון

אמנם אין טוב ממראה עיניים ולפני שתבחרו וודאי תרצו לראות, לגעת ואפילו לרכב מעט על אופניים חשמליות מן הדגם אותו אתם שוקלים לרכוש אבל לפני שמתחילים לחטט רגליים בין חנויות אופניים חשמליות מומלץ לדלות כמה שיותר נתונים מאתרי האינטרנט של החנויות. ביצוע סקר שוק מקדים באמצעות האינטרנט יאפשר לכם לאסוף מידע רב על אופניים חשמליות מומלצות, לצמצם את האפשרויות, למקד את החיפוש ולבחור חנויות בהן הכי כדאי לבקר. אם אתם מגלים שיש מבצע מיוחד על דגם אופניים חשמליות מתקפלות או רגילות המתאים לצרכיכם כדאי לוודא טלפונית שהוא בתוקף ויש זוג במלאי.
ניתן להיעזר באתרי השוואה, דוגמת זאפ, למיין לפי אופניים חשמליות מחיר או לפי תכונות שחשובות לכם.

שוחחו עם נציגי מכירות בטלפון

לאחר שצמצמתם את הדגמים לאלה המתאימים לכם ביותר ואת רשימת החנויות לאלה בהן ניתן למצוא אותם במחירים המשתלמים ביותר, עשו כמה שיחות טלפון ודברו עם נציגי מכירות של החנויות בהן אתם מתכוונים לבקר. חשוב לא לבחור אופניים חשמליות רק לפי מחיר.

הגיע הרגע לעבור לשלב השטח של סקר השוק. השתדלו לתאם רכיבת ניסיון על דגמים הבאים בחשבון מבחינתכם. אם אתם מכירים מישהו שיש לו אופניים חשמליות מתקפלות או רגילות מדגם דומה, קבלו מהם חוות דעת. כשאתם בטוחים שזיהיתם את הזוג המתאים לכם ביותר דעו שבחנויות אופניים חשמליות אין מניעה מלהתמקח על המחיר, גם אם לא תוכלו להשיג הנחה אולי יציעו לכם אביזר נחמד כזו או אחר במתנה.

כתיבת תגובה

TOP