למה חשוב לצרוך חטיפי אנרגיה לפני רכיבה ממושכת – התשובות בפנים

על ידי / יום ראשון, 25 מרץ 2018 / פורסם בקטגורית מידע שימושי

רוכבי האופניים שבינינו, בין אם מדובר באופניים הרגילים ובין אם מדובר באופניים החשמליות מוציאים לא מעט אנרגיה ומאבדים לא מעט מינרלים ונוזלים בעת הרכיבה.

עצם הרכיבה והדיווש מצריכים מאיתנו כוחות רבים וגם אם מדובר בנסיעה קצרה יחסית עדיין מדובר במאמץ לא מבוטל. בדיוק לשם כך הומצאו חטיפי האנרגיה שלמעשה מספקים לגוף מאגר אנרגיה זמין במהלך הרכיבה עצמה, כלומר לא צריך לעצור את הרכיבה ולאכול משהו אלא פשוט תוך כדי הרכיבה אפשר לספק לגוף אנרגיה זמינה. חטיף אנרגיה כל חצי שעה בערך של רכיבה לא רק יגרום לכם לרכוב יותר מהר או יותר זמן אלא גם יגרום לכם הנראה מרובה יותר מהרכיבה וזה בסופו של דבר המטרה החשובה ביותר.

להכניס לגוף רק את מה שהוא באמת צריך
מי שקצת מבין בתחום, יודע שיש המון סוגים של חטיפי אנרגיה. ברבות השנים נכנסו לחיינו סוגים רבים ומגוונים של חטיפי אנרגיה הכוללים בין היתר גם חטיפי אנרגיה בריאים יותר שיכולים להפיק עבורנו תועלת גדולה יותר. נשאלת השאלה המתבקשת- האם לא כל חטיפי האנרגיה הם בריאים וטובים לגוף? רוב חטיפי האנרגיה אכן מכילים מינרלים וויטמינים שהגוף צריך על מנת להתאושש מהר ולהמשיך להיות בשיא כוחו אבל הבעיה היא שלא מעט מחטיפי האנרגיה שאנחנו מכירים גם מכילים המון סוכר שלא ממש עוזר לגוף שלנו. כאשר אנחנו בוחרים בחטיף אנרגיה בריא אנחנו למעשה בוחרים בחטיף אנרגיה שמכניס לגוף שלנו רק את מה שהוא באמת צריך ללא שום דבר אחר שיכול לא להועיל במקרה הטוב ואף יכול להזיק במקרה הרע.

לבחור את חטיף האנרגיה שפשוט עושה לכם טוב


כפי שאמרנו, יש הרבה מאוד סוגים של חטיפי אנרגיה וכאשר אנחנו מגיעים לבחירה בחטיף המועדף עלינו יכולות בהחלט להיות לנו לא מעט התלבטויות. לא מדובר בתוסף מזון או תוסף תזונה שמצריך ייעוץ רפואי אבל כן אפשר להגיד שאם אתם מרגישים שחטיף האנרגיה שבחרתם לא מספק לכם את האנרגיה הדרושה מומלץ לנסות חטיף אנרגיה אחר. לבחירה שלכם אמורים להיות מספר פרמטרים כאשר החשוב שבהם הוא התחושה שלכם, אם אתם לא מרגישים טוב אחרי שלקחתם ביס מהחטיף זה כנראה לא החטיף עבורכם.

אחרי בחרתם את החטיף המושלם עבורכם בדקו גם את החברה שמייצרת אותו. חטיפי אנרגיה מומלצים של חברת טבע קסטל הם מהחטיפים המשובחים והמובחרים בשוק, מדובר בחברה שמתמחה בתחום ובניגוד אולי לחברות אחרות כאן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר. אגב, חטיפי האנרגיה מומלצים לא רק עבור אלו שרוכבים על אופניים למרחקים ארוכים אלא גם עבור אלו שרצים למרחקים ארוכים, שוחים למרחקים ארוכים או עושים מאמץ פיזי במשחקי הכדור.

 

כתיבת תגובה

TOP