מה עדיף, אופניים חדשות או יד שנייה?

על ידי / יום ראשון, 06 מאי 2018 / פורסם בקטגורית מידע שימושי
חשיבות הרכיבה הבטוחה באופניים חשמליים ועמידה בתקנים

כיום, בעידן האינטרנט, קל מאוד למצוא שפע מגוון של מוצרים וציוד למכירה מיד שנייה. עובדה זו מעוררת שאלה שרבים מאיתנו שואלים את עצמם, במיוחד כשאנחנו מתלבטים בעניין רכישת מוצר שמחירו גבוה יחסית –  האם להתעקש על מוצר חדש לחלוטין? או שעדיף להשקיע זמן בחיפוש הזדמנות לקנות מוצר משומש במצב טוב?

קנייה מיד שנייה עשויה לצמצם את ההוצאה באופן משמעותי או, לחילופין, לאפשר לנו להשיג פריט איכותי יותר בתקציב העומד לרשותנו. ככל שהדבר נוגע לאופניים חשמליות ישנם דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני שמחליטים אם לקנות חדשות או משומשות. אספנו עבורכם מידע וטיפים שיסייעו לכם לקבוע אם לבקר בחנויות אופניים חשמליות, לבצע סקר שוק מקוון, לבדוק בלוחות יד שתיים או אולי לפעול בכל הדרכים הללו במקביל.

אופניים חשמליות טובות במחיר משתלם

אם אתם מתכוונים לרכוש אופניים חשמליות המטרה שלכם היא להשיג את הזוג הטוב ביותר שניתן במסגרת התקציב העומד לרשותכם. ישנם שלל דגמים, חדשים ומשומשים, וטווח המחירים גדול, אפשר לקנות מיד שנייה בכמה מאות שקלים או אופניים איכותיות חדשות בכמה אלפי שקלים. לפני שאתם מתחילים לחפש, ערכו אפיון של האופניים החשמליות המושלמות עבורכם, האם חשוב לכם לרכוש דווקא אופניים חשמליות מתקפלות? כמה חזק צריך להיות המנוע, איזה טווח פעולה (מרחק מקסימאלי בין טעינה לטעינה) נחוץ לכם, האם תיסעו הרבה גם בשעות חשוכות? כמה מטען תעמיסו על האופניים ובאיזה אופן? האם תרכיבו נוסע? וכד'.
כשאתם מצוידים באפיון מדויק תוכלו לבדוק אלו דגמים באים בחשבון, כמה הם עולים והאם יש היצע של אופניים חשמליות משומשות מתאימות.

חסרונות של אופניים חשמליות משומשות

אופניים מכל סוג הם מאריכי ימים אולם, ככל מכשיר מכאני, שימוש אינטנסיבי ותחזוקה ירודה יגרמו לבלאי מואץ.
אם גיליתם שיש סיכוי טוב למצוא אופניים משומשות המתאימות לצרכיכם חשוב מאוד שתדעו לקבוע אם הזוג שאתם שוקלים לקנות הוא במצב טוב. נסו לברר בשיחת טלפון עם המוכר מה היה היקף השימוש שעשה באופניים, בררו אם נדרשו תיקונים, האם הוחלפה לאחרונה הסוללה, האם כל המכלולים תקינים, היכן נהג המוכר להחנות את האופניים וכד'. אם הבירור הטלפוני הניח את דעתכם הגיעו לראות את האופניים, רק אם אכן הכל הוא בדיוק כפי שציפיתם, התמקחו על המחיר ובצעו את הרכישה.

ישנן חנויות אופניים חשמליות בהן מוכרים גם זוגות משומשים, ייתכן שתוכלו להגיע לחנות עם זוג שאתם שוקלים לקנות כדי שיבדקו אותו עבורכם. אם מסתבר שיש תיקונים לעשות דרשו מן המוכר להוריד את המחיר בהתאם.

רכישה של אופניים חשמליות מחנות מוכרת ואמינה היא בטוחה למדי. כל עוד אתם בוחרים בדגם המתאים לצרכיכם ומשלמים מחיר הוגן אין ספק שתהיו מרוצים. רכישת זוג משומש כרוכה בנטילת סיכון, קנייה מיד שנייה עשויה להיות משתלמת רק אם אכן ניתן למצוא זוג במצב טוב ומתאים לצרכיכם.

כתיבת תגובה

TOP