שימושים בגאדג'טים לאופניים

על ידי / יום רביעי, 25 יולי 2018 / פורסם בקטגורית מידע שימושי
המדריך לאופניים חשמליים

רק עכשיו קניתם אופניים חדשים. מה הצעד הבא שאתם צריכים לעשות? לעלות עליהם ולרכב? אולי. אבל קצת הכנה יכולה להיות משמעותית ולהשפיע על הנסיעה הראשונה שלכם. לאחר מכן האופניים ישמשו אתכם לכל המטרות שלשמן קניתם אותן.

כמה דברים יכולים להרוס רכיבה מהירה, והם נוגעים להיבטים שהם מעבר לצמיגים פגועים, כך שאם לא תתכוננו מראש, יתכן שלא תדעו כיצד להתמודד. שינויים במזג האוויר, למשל, שגורמים לכם להירטב ולהתקרר או כל הסוגים האחרים של בעיות אליהם אתם לא מוכנים.

זה המקום שבו ידע על גאדג'טים לאופניים הופך להיות שימושי

כל אחד יכול לקנות אופניים ולצאת לדרך, אבל אם אתם רוצים לרכב בביטחון ולהיות מוכנים לכל מצב, חלק מהספורט הוא ללמוד להתמודד עם האתגרים של רכיבה עם סגנון מסוים. גאדג'טים לאופניים זמינים על מנת להתמודד עם הבעיות על הכביש או השבילים. אם אתם כמו רוב הרוכבים, תוכלו לבחור את הצרכים והציוד המרשים שתופס את העין.

חלק מהרוכבים מסתדרים בשמחה עם ציוד מועט מאוד, בעוד שאחרים רוצים רק את הטוב ביותר, והרבה ממנו. מוצרים אלו יעזרו לכם ללמוד את היסודות, כמו גם את הניואנסים, של רכיבה על אופניים.

בראש הרשימה: קסדה

קסדה נמצאת בראש רשימת הגאדג'טים לאופניים. חשוב לחבוש קסדה בכל פעם שאתם רוכבים. זה עד כדי כך פשוט. הזמינות הגוברת והאיכות של קסדות טובות היא החידוש הגדול ביותר ברכיבה על אופניים ב-15 השנים האחרונות. רוכבים מנוסים יודעים שכשרוכבים הרבה, כנראה קיים סיכוי לנפילה במוקדם או במאוחר.

יגיע הזמן, במיוחד אם אתם רוכבים כבר על פני קילומטרים רבים, כאשר העייפות מעיבה על כושר השיפוט שלכם. אתם שוכחים למשוך את הרגל מתוך הדוושה בעת העצירה, מכונית עוקפת אתכם ואתם מגיבים בצורה לא נכונה באמצעות דריכה מסיבית על הבלם הקדמי.

חתול עובר מתחת לגלגלים שלכם ובאופן אינסטינקטיבי אתם מגיבים כדי להציל אותו, אז אתם עוברים במהירות לשביל קרוב, ופשוט נופלים. זה קורה.

תיק לנשיאת ציוד

יש לרכוש תיק קטן לנשיאת הציוד, זהו פריט מצוין אשר מורכב תחת המושב. התיק צריך להכיל מספיק מקום לנשיאת פריטים הכרחיים, למשל ארנק, מפתח הבית, וחפצים קטנים שונים.

גאדג'טים לתיקון אופניים

הגאדג'ט הבא שייך לקטגוריית התיקונים. אתם צריכים מספיק גאדג'טים לאופניים חשמליות שיאפשרו לכם לבצע מספר תיקונים פשוטים בעצמכם, כגון תיקון צמיד פגוע. אם אתם חדשים במשחק הזה, התייעצו עם צוות השירות בחנות הגאדג'טים לאופניים, על מנת שיראו לכם איך להשתמש בציוד, וקבלו את כל העצות הזמינות.

לאחר מכן, התאמנו בבית כמה פעמים, כך שתדעו מה לעשות כשאתם רחוקים מהבית. בעיקרון, תזדקקו לערכת תיקון, שכוללת ציוד הולם כגון טלאים על מנת לחבר את החורים בגלגל. הערכה כוללת גם דבק ונייר זכוכית לשיוף הגלגלים.

קבלו את כל הציוד הדרוש לתיקון הצמיגים, כך שתוכלו לתקן אותם

אם אין לכם ציוד שמאפשר שחרור מהיר של הגלגלים, תצטרכו מפתח ברגים לשחרור הגלגלים. רוכבים רבים נושאים גם גלגל נוסף, רק למקרה שהגלגל בו אתם משתמשים יפגע לגמרי.

גאדג'טים לאופניים נותנים לכם גם את הבחירה של תיקון הפגיעה מאוחר יותר, או החלפת גלגל במהירות כשאתם בדרכים.

כתיבת תגובה

TOP